07 лютого 2024 року проведено чергове засідання студентського наукового гуртка "Розробка та дослідження обладнання для роботи в умовах будівельного майданчика", у якому взяли участь керівники гуртка доценти Володимир Блажко, Анна Аніщенко та здобувачі трьох освітніх рівнів спеціальності 133 – Галузеве машинобудування.

Перший (бакалаврський) рівень був представлений наступними студентами: Підпружніков В.В., Тимошенко І.М., Бабай С.І., Шугай Є.В., Кутвицький Д.В., Бугрименко М.Ю., Калєніч Д.С., Худяков Є.О., Манкевич В.В., Варавін В.В.; другий (магістерський) – Ляпкало О.А., Мирошниченко А.О.; третій (освітньо-науковий) – Григорків О.Б.

У ході зустрічі обговорені перспективні теми наукових досліджень, етапи їх підготовки та апробація їх результатів у доповідях на ХVII Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти (89-й студентській науково-технічній конференції) "Сталий розвиток міст", яка відбудеться 19 квітня 2024 року.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram