Держбюджетні науково-дослідні роботи

Кафедра Автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова спеціалізується на проведенні досліджень в галузі автоматизації та інтеграції комп'ютерних технологій у виробничі та науково-дослідні процеси. Завдяки державному фінансуванню наукових робіт, науковці можуть акцентувати свою увагу на ключових напрямках досліджень, сприяючи тим самим розвитку високих технологій та підготовці кваліфікованих фахівців.

Науково-педагогічний персонал кафедри активно залучається до виконання науково-дослідних робіт за кошти державного бюджету України, що сприяє підвищенню рівня ефективності освітнього процесу та удосконаленню змісту навчання, враховуючи сучасний стан та тенденції розвитку інноваційних технологій.

 

Дослідження технології прецизійного розмірного оброблення комбінованими електродами, що виготовлені методами адитивного виробництва

Метою науково-дослідної роботи є суттєве підвищення оперативності фінішного розмірного оброблення шляхом використання комбінованих електродів, виготовлених методами адитивного виробництва та забезпечення якості і надійності виробів в процесах відновлення (ремонту) та виготовлення деталей авіаційно-ракетної техніки та озброєнь.

Детальніше...

Розробка комплексу цифрових двійників складових систем роботизованих механізмів для роботи з радіоактивними і радіаційно забрудненими матеріалами

Метою науково-дослідної роботи є розробка методів та засобів зі створення цифрових двійників роботизованих та дистанційно-керованих механізмів, які працюють у радіоактивно-небезпечних умовах, із забезпеченням їх безвідмовної експлуатації.

Детальніше...

Апаратно-програмний комплекс вимірювання функції ендотелію артеріальних судин

Метою науково-дослідної роботи є удосконалення запропонованого способу неінвазійної оцінки функції ендотелію з використанням проби реактивної гіперемії, розробка і створення необхідної апаратури і програмного забезпечення, проведення експериментальних досліджень для підтвердження теоретичного обґрунтування.

Детальніше...

Розробка технології безперервного спірального намотування високоміцних елементів транспортно-пускових контейнерів ракетного озброєння

Метою науково-дослідної роботи є підвищення продуктивності та якості виробництва конструктивних елементів транспортно-пускових контейнерів ракетного озброєння шляхом створення програмно-апаратного комплексу технологічної системи безперервного спірального намотування, який забезпечує розрахунок та виконання формоутворюючих траєкторій для отримання виробів з підвищеними міцнісними характеристиками.

Детальніше...

Розробка скринінгової системи ранньої діагностики серцево-судинних захворювань та COVID-19 на базі реографічного методу досліджень

Метою науково-дослідної роботи є удосконалення і практична реалізація способу неінвазивної оцінки функції ендотелію в пробі реактивної гіперемії, розробка і створення необхідної апаратури і програмного забезпечення. Кінцевою метою проекту є створення апаратно-програмного комплексу, який дозволить проведення широкомасштабних скринінгових обстежень населення України.

Детальніше...

Розробка електротехнічного комплексу для енергоефективних технологій обробки дисперсних і в'язких речовин на основі багатофункціонального перетворювача енергії

Метою науково-дослідної роботи є розробка технічного проєкту на виготовлення багатофункціонального перетворювача енергії (БФПЕ) з метою підвищення енергоефективності та екологічній безпеці технологій нагрівання, змішування та транспортування в’язких і сипких матеріалів в галузях нафто-переробного комплексу, виробництва цементу, вугільній, металургійній промисловості та сільського господарства.

Детальніше...

Розробка методу призначення режимів високошвидкісної адаптивної ЧПК обробки тонкостінних деталей ЛА та її конверсійне застосування

Метою науково-дослідної роботи є розробка методу призначення режимів високошвидкісного адаптивного ЧПК оброблення деталей ЛА з легкодеформовними елементами на основі методу віртуального базування з урахуванням деформування та вібрацій під дією сил різання та його адаптація для застосування при виробництві прецизійних деталей медичної техніки, зокрема апаратів апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Детальніше...

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

CHI IT Academy

1

2

 

marafon24

beketovopenspace

3

kursy2022

school

 

6

Кількість гостей на сайті

На сайті 352 гостя та 0 користувачів